На Львівщині вже 5 днів поспіль перевищено показник заповненості лікарень / ілюстрація / REUTERS

У Львівській області вже 5 днів поспіль перевищено показник заповненості лікарень хворими на COVID-19.

Як передає кореспондент УНІАН, про це на брифінгу сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Читайте такожБуковину накриває друга хвиля COVID-19 - ОДА

Відео дня

"Ми дуже швидко перейшли до тисячі хворих на добу, а зараз вже до 1,5 тис. Нам необхідно терміново ухвалювати рішення, що ми сьогодні і будемо робити", - сказав міністр.

Степанов наголосив, що, окрім встановлення відповідних рівнів небезпеки у регіонах, він наполягатиме на чіткому дотриманні регіонами всіх карантинних норм.

"Я вважаю, що ситуація дуже напружена, особливо в деяких регіонах... Львівська область, згідно з інформацією, яка в нас є, вже 5 днів поспіль перевищує поріг у 50% щодо зайнятих ліжко-місць, відведених під COVID-19. Ви бачите, яка ситуація у Харківській області, тому ми повинні дуже швидко прийняти рішення і, головне, дотримуватися встановлених правил. Це буде знижувати кількість інфікованих і ризик інфікування", - наголосив міністр.

Коронавірус в Україні: свіжі дані

  • Станом на 9:00 в Україні зареєстровано 86 тис. 140 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1 тис. 992 летальних, 46 тис. 216 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 1 тис. 592 нових випадки. Найбільша кількість випадків зареєстрована у Харківській області - 209, у Львівській області - 166, в Івано-Франківській області - 138, у Києві - 133, у Чернівецькій області - 130 та в Одеській області - 114.
  • У Львові через епідситуацію Генконсульство Польщі тимчасово згортає свою роботу