Ілюстрація REUTERS

У Центрі громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України наголошують, що вживання алкоголю не знижує ризик захворіти на COVID-19.

Про це йдеться у повідомленні на сайті ЦГЗ МОЗ.

"Часте вживання алкоголю підвищує ризик виникнення різноманітних порушень в організмі, а у разі зараження, ускладнює перебіг захворювання на COVID-19", - йдеться у повідомленні.

Відео дня

Читайте такожКабмін продовжив карантин в Україні до 22 травня

У ЦГЗ закликали не забувати, що безпечної дози алкоголю не існує. Вживання алкоголю шкідливе для серцево-судинної системи, викликає гіпертонію та збільшує ризики інсультів і онкозахворювань. Зловживання алкогольними напоями викликає цироз печінки, гепатит, панкреатит. Як і тютюн, алкоголь спричиняє залежність, зауважується у повідомленні.

"В Україні понад 70% людей, які померли від ускладнень, спричинених COVID-19, мали супутні серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, новоутворення, захворювання нирок та легень. У деяких випадках - поєднання цих хвороб", - наголосили у ЦГЗ.

Крім того, вони наголосили, що наразі немає імунітету, вакцин та ліків проти нової коронавірусної інфекції COVID-19. Один з найефективніших способів захиститися і запобігти поширенню інфекції - фізичне дистанціювання та щоденна гігієна.

Також зауважується, що поза організмом людини вірус втрачає свою життєздатність. SARS-CoV-2 на зовнішніх поверхнях залишається небезпечним для людини протягом 3-4 годин. Людина може інфікуватися в результаті дотику до таких предметів або поверхонь, а потім - до очей, носа або рота.

"Таким чином, щоб запобігти інфікуванню, найкраще не чіпати обличчя брудними руками та ретельно мити руки. Якщо ви підозрюєте, що якийсь предмет або поверхні можуть бути забрудненими і містити вірус, помийте обробіть їх дезінфектором із вмістом спирту не менше 60%", - порадили у МОЗ.

Читайте також: