Коронавірус новини - трупи лежать з живими: ЗМІ дізналися про критичну ситуацію лікарні Одеси / REUTERS

Журналісти від місцевих волонтерів дізналися про критичну ситуацію з хворими на COVID-19 в одеській лікарні №5.

Про це пише ТСН.

Подвір’я лікарні постійно заповнене чергами «швидких». Туди привозять хворих на COVID-19. Проте, за словами волонтерів, медики не справляються з виниклим навантаженням. Через що пацієнти з ускладненнями помирають просто в палатах від нестачі кисню, а тіла померлих можуть по кілька годин лежати поряд з живими.

Читайте такожЗа добу в Україні від COVID-19 одужала рекордна кількість людей – Степанов

Тамтешні мешканці виклали фото з загиблими у соціальну мережу, спровокувавши скандал. Свідки зафіксували мертвих як у палатах, так й у коридорах.

Інформацію з неякісною госпіталізацією журналістам підтвердив киянин Іван Кудрянський, який був змушений відправляти на лікування у медзаклад своїх батьків.

Волонтери ж додали, що пробували допомогти лікарні з киснем.

«Вони задихаються там, там не вистачає кисню, ми привозимо вже в стаціонар кисень. Я вчора пробивалася туди, я спокійна людина, але я кричала так, що думала, що у мене інсульт буде, щоб мене запустили в стаціонар, щоб я під'єднала пацієнтів до кисню, якого там не вистачає. Там вмирають люди», - каже керівник благодійного фонду «Корпорація Монстрів» Катерина Ножевнікова.

У лікарні відповідають, що відкрилися як сортувальний медзаклад лише тиждень тому і вже вщент наповнені інфікованими. Мертвих не можуть забирати вчасно через брак персоналу.

«Навантаження божевільне, є такі випадки, коли вмирають кілька пацієнтів, тому не завжди встигаємо це вчасно зробити, але вже робота налагоджується і додаємо ми людей, додаємо ми персонал», – пояснила заступниця директора з медичних питань Людмила Бірюкова.

Коронавірус: важливо знати кожному

  1. Симптоми коронавірусу по днях, перебіг хвороби
  2. Чи хворіють діти коронавірусом, які при цьому у них симптоми
  3. Яка температура тіла найчастіше при коронавірусі
  4. Симптоми  запалення легенів при коронавірусі
  5. Зник нюх - вірний симптом коронавірусу

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram