Ілюстрація / REUTERS

У лікарнях Львова зафіксували чотири нові випадки смерті пацієнтів, інфікованих коронавірусною інфекцією COVID-19.

Про це повідомляє офіційний телеграм-канал "Львів VS коронавірус". 

Так, зазначається, що 27 травня помер пацієнт 1944 року народження із підтвердженою коронавірусною інфекцією. Пацієнт перебував на лікуванні у Центрі легеневого здоров'я від 16 травня. Позитивний результат тесту, який підтвердив наявність коронавірусної інфекції у чоловіка, отримали 27 травня. У пацієнта були супутні захворювання - ішемічна хвороба серця, постінфарктний кардіосклероз.

Читайте такожУ Львові від COVID-19 померла лікарка обласної клінічної лікарні (відео)

21 травня померла жінка 1950 року народження, яка була госпіталізована у 8-му міську клінічну лікарню Львова. Позитивний результат тесту, який підтвердив у неї COVID-19, надійшов 26 травня. У неї були супутні захворювання - ішемічна хвороба серця. Ще одна жінка, 72 роки, померла 26 травня. Пацієнтка була госпіталізована у 8-му міську клінічну лікарню Львова 20 травня, а позитивний результат тесту на коронавірус отримали 26 травня. У неї були супутні захворювання - цукровий діабет, ішемічна хвороба серця, дифузний кардіосклероз, хронічна ішемія головного мозку.

Чоловік, 79 років, помер 25 травня. Позитивний результат тесту, що підтвердив у нього коронавірус, отримали 26 травня. Пацієнт був госпіталізований у 8-му міську клінічну лікарню Львова. У чоловіка були супутні захворювання - ішемічна хвороба серця.

Нагадаємо, 27 травня у обласній інфекційній лікарні Львова від коронавірусу померла 71-річна жінка, у якої наявність COVID-19 підтвердили ще 29 квітня. 

Як повідомляв УНІАН, в Україні вже виявлено 22 тис. 382 хворих на COVID-19, за добу - 477 нових. З початку пандемії в країні одужали після інфікування коронавірусом 8 тис. 439 осіб, померли - 669.

На Львівщині за добу новий антирекорд - +70 хворих на коронавірус.