У ЗСУ вже майже 120 хворих на коронавірус / фото Міноборони України

У Збройних силах України зафіксовано четвертий летальний випадок від коронавірусу.

Про це у Facebook повідомляє прес-служба командування Медичних сил ЗСУ.

«Так, у зв’язку із захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 30 травня помер працівник ЗСУ (Чернівецька область)», - йдеться у повідомленні.

Відео дня

Читайте такожВ Україні за добу підтвердились ще понад 400 випадків COVID-19

Вказується, що працівник хворів з 22 травня, лікувався вдома під наглядом медичної служби. 27 травня у зв’язку із погіршенням стану здоров’я звернувся до Новоселицької центральної районної лікарні Чернівецької області, де була проведена рентгенографія органів грудної клітки. Цього ж дня, був госпіталізований до Чернівецького військового госпіталю з діагнозом: негоспітальна двобічна пневмонія.

«Йому було призначено лікування, взято біоматеріал на ПЛР, за результатами якого, 28 травня у працівника ЗСУ підтверджено захворювання на COVID-19. Було продовжено лікування коронавірусної хвороби COVID-19 в палаті інтенсивної терапії інфекційного відділення. 30 травня стан здоров’я погіршився, реанімаційною бригадою була розпочата інтенсивна терапія, але наступила зупинка серцевої діяльності»,- йдеться у повідомленні.

За наявною інформацією, в чоловіка, окрім COVID-19, були супутні захворювання.

«Станом на 10:00 31 травня в Збройних силах України хворіє 118 осіб на гостру респіраторну хворобу COVID-19 спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. Всього за час пандемії одужали 111 осіб», - йдеться у повідомленні.

На ізоляції (в тому числі самоізоляція) перебувають 453 особи. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби, - 105 осіб.

За даними командування, за минулу добу зареєстровано 12 нових випадків захворювання на COVID-19.

Вказується, що у ізоляторі військової частини (Харківська область) перебуває один військовослужбовець. Симптоми захворювання відсутні.

Ще одинадцять осіб (Київська область - 9 військовослужбовців та один працівник ЗСУ, Житомирська область - один військовослужбовець) перебувають на лікуванні вдома під наглядом медичної служби. Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.