Ілюстрація REUTERS

Київ візьме на себе відшкодування затрат на транспортування та кремацію померлих від COVID-19 за відповідним зверненням родичів чи інших осіб.

Як повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації, відповідні послуги забезпечуватиме комунальне підприємство «Спецкомбінат - ритуальна служба».

Читайте такожВ Україні реалізується оптимістичний прогноз розвитку епідемії коронавірусу - Шмигаль«Ми розуміємо, що у багатьох родин, яких спіткало горе і їхні близькі люди померли від інфекції, може бути скрутне фінансове становище. Таким родинам ми готові піти назустріч та допомогти. Нагадаю, кремація в умовах поширення інфекції є рекомендованим способом поховання осіб, які померли від COVID-19», - заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він також прояснив ситуацію щодо приватних підприємств, що надають ритуальні послуги і транспортують до міського крематорію.

«Жодних преференцій для жодного підприємства немає. Є єдині для всіх методичні рекомендації щодо поховання померлих осіб із підозрою або підтвердженням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Вони затверджені розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. І це рекомендації, що, передусім, повинні убезпечити від нових випадків інфікування. Адже на сьогодні в столиці понад півтори тисячі підтверджених випадків хвороби», - додав заступник голови КМДА.

Раніше УНІАН повідомляв, що у Києві за добу коронавірус підтвердили у 24 осіб.

Читайте також: