Тільки 7% не цікавляться новинами про епідемію / фото УНІАН

В Україні 80% населення хвилюється, що на COVID-19 можуть захворіти їхні близькі та знайомі, 45% - через те, що можуть захворіти особисто.

Про це свідчать результати опитування, проведеного 18-19 березня соціологічною групою «Рейтинг»

Зазначається, що 59% опитаних часто відстежують новини про коронавірус, ще 23% роблять це інколи, 11% – рідко. Лише 7% не цікавляться новинами про епідемію. Відносно більше споживачів новин про ситуацію з COVID-19 серед старшого населення та жінок. За останній місяць зросла частота відстежування цих новин майже до рівня листопада минулого року, коли був пік показників.

Читайте такожБілл Гейтс спрогнозував, коли світ повернеться до нормального життя після пандемії

Також згідно з результатами опитування, в українців рівень страху захворіти особисто на COVID-19 вдвічі нижчий за страх, що захворіють близькі. Так, 80% респондентів зазначили, що хвилюються через те, що можуть захворіти їхні близькі та знайомі, 19% – не мають таких побоювань. Натомість щодо себе особисто, то хвилюються через те, що можуть захворіти, 45%, не хвилюються – 54%.

***В опитуванні взяли участь 1500 жителів України віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, методом телефонних інтерв'ю з використанням комп'ютера. Помилка репрезентативності дослідження не більше 2,5%.

Нагадаємо, в Україні за минулу добу зафіксували 16 669 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

За весь час пандемії в Україні захворіли 1 млн 596 тис. 575 осіб, одужали – 1 млн 283 тис. 020 осіб. Летальних випадків зареєстровано 31 тис. 135, тестувань методом ПЛР здійснено 7 млн 836 тис. 049.

Головні новини України та світу на ранок 25 березня

Вас також можуть зацікавити новини:

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram