Йдеться про транспорт і деякі супермаркети / фото УНІАН

МОЗ ініціюватиме посилення контролю карантинних заходів після ряду антирекордів по коронавірусу в Україні. Мова йде про транспорт, деякі супермаркети.

Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу.

Міністерство ініціює максимально жорсткий контроль щодо дотримання тими чи іншими закладами умов карантину.

Відео дня

Читайте такожЖорстку карантин у деяких областях можуть ввести вже з 22 червня

За його словами, мова йде про транспорт, в якому люди не одягають маски, а також про супермаркети, в яких не дотримуються соціальної дистанції.

"Ми вважаємо, що повинні жорсткі обмеження вводитись в певних регіонах в умовах адаптивного карантину. Коли я кажу про жорсткі обмеження, я насамперед кажу про обмеження роботи тих чи інших закладів. В тому числі, наприклад, нічних клубів", - заявив Степанов.

Степанов зауважив, що з тих кадрів, які можна побачити в соціальних мережах, зокрема з нічних клубів, зрозуміло, що хвороба буде лише прогресувати, і кількість інфікованих буде зростати при такому ставленні до ризику інфікування коронавірусом.

«Ми будемо ініціювати введення цих додаткових речей - скликання регіональних комісій ТЕБ і НС - для того, щоб вони вводили відповідні обмеження. Ми не можемо гратися зі здоров’ям українців», - наголосив міністр.

Крім того, у прес-служба МОЗ повідомили, що за два тижні статистика з 300-400 інфікованих на добу збільшилась до понад 900. У міністерстві заявили, що ситуація вкрай серйозна.

Найбільша кількість зареєстрованих нових випадків зафіксовано в Львівській області (142), Рівненській області (121), Києві (92), Закарпатській області (78), Чернівецькій області (76).

Нагадаємо, в Україні за добу зафіксували ще 921 новий випадок коронавіруса.