В Україні зменшилася кількість нових хворих на коронавірус / фото УНІАН, Тис Микола

Академік Національної академії наук України Сергій Комісаренко вважає, що в країні може завершуватись перша хвиля коронавірусу. Про це може свідчити зменшення кількості нових випадків зараження.

Читайте такожНазвано причини, з яких коронавірус в Україні пішов на спад

Про це Комісаренко заявив в інтерв’ю РБК-Україна. Він зазначив, що зараз в Україні виявляють менше вірусу. І це не пов'язано зі зменшенням тестувань, а навпаки.

"Як правило, тестування роблять, коли люди з ознаками захворювання чи після можливого контакту з інфікованими звертаються з проханням зробити діагностику. Якщо менше виявляють вірус, отже, менше людей зверталися за діагностикою і, можливо менше людей було інфіковано", - заявив Комісаренко.

За його словами, зменшення заражень відбувалося в різних країнах по-різному.

"Можливо, що у нас насправді зараз менше людей інфікуються цим коронавірусом, і, можливо, що у нас завершується перша хвиля. І було б добре, щоби друга хвиля взагалі не почалася чи почалася значно пізніше", - додав академік.

Коронавірус в Україні: свіжа статистика

  • За минулу добу в Україні зафіксовано 4 тис. 385 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.
  • Кількість тестувань на коронавірус в неділю також знизилася у порівнянні з останніми тижнями: здійснено 12225 ПЛР-тестів та 3107 - ІФА.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram