Коронавірус в Україні та світі: найважливіше на 3 жовтня / ілюстрація REUTERS

Світ продовжує боротьбу з пандемією коронавірусу, яка, зачепила мільйони людей. В Україні число інфікованих поки, на жаль, щодня зростає. Про те, що відбувається в країні та за її межами у зв'язку з поширенням захворювання - читайте нижче.

Коронавірус у світі: статистика

Станом на ранок суботи, 3 жовтня, коронавірусом у світі інфікувалися понад 34,5 млн осіб. У всьому світі від COVID-19 померло 1,02 млн осіб, одужало – 24,03 млн.

Президента США Дональда Трампа, який захворів на коронавірус, перевезли в Національний військово-медичний центр Волтера Ріда.

Відео дня

Коронавірус в Україні: останні дані МОЗ

В Україні станом на ранок 3 жовтня одразу два коронавірусних антирекорди - за кількістю нових та летальних випадків. За минулу добу COVID-19 виявили у 4661 особи, 92 людини померло, 2146 пацієнтів одужало.

Всього з початку пандемії в Україні виявлено 222 322 інфікованих коронавірусом, померли 4 353, одужали - 98 737 осіб.

Кількість активних хворих станом на ранок 3 жовтня - 119 232 особа.

Уже четвертий день поспіль добовий показник інфікованих коронавірусом став рекордним. 2 жовтня в Україні вперше зареєстрували понад 4 тисячі хворих на COVID-19. 

Україна посіла десяте місце у світі за кількістю нових випадків коронавірусу за добу.

Коронавірус у Києві: дані станом на 3 жовтня

У Києві з початку пандемії внаслідок COVID-19 померли 413 осіб. Підтверджених випадків захворювання на COVID-19 на сьогодні в столиці вже 24 043. За минулу добу - 441 новий випадок. Разом з тим збільшилась кількість тих, хто одужали. За минулу добу 404 особи. Всього коронавірус подолали 7 тис. 657 жителів Києва.

Чи будуть посилювати карантин?

На Банковій упевнені, що ситуація з COVID-19 в Україні контрольована. В ОП також додали, що поки не збираються вводити жорсткий карантинний режим, посилаючись на зростання кількості інфікованих у світі. 

Водночас до послаблення обмежень готова тільки одна область.

Коронавірус в Україні та світі: важливі новини 3 жовтня