Нині найбільшу кількість інфікованих правоохоронців за добу зареєстровано в Хмельницькій області / фото УНІАН

За добу зафіксовано 213 випадків COVID-19 серед працівників системи Міністерства внутрішніх справ України, що стало новим антирекордом.

Про це повідомляє департамент комунікації МВС.

«Протягом вихідних на коронавірусну хворобу захворіли 294 правоохоронці. За добу зафіксовано 213 випадків COVID-19 серед працівників МВС, що стало новим антирекордом», - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Нині найбільшу кількість інфікованих правоохоронців за добу зареєстровано в Хмельницькій області (+15), Луганській області (+8) та у м. Києві (+35).

Читайте такожУ МВС зафіксовано антирекорд за кількістю правоохоронців, що захворіли на CОVID-19 за добу

З початку пандемії на COVID-19 захворіли 6 441 працівник МВС, 5 751 одужав, 16 правоохоронців померли.

За минулий тиждень на коронавірусну хворобу захворіли 1175 правоохоронців.

Разом з тим у Збройних силах України за добу зафіксовано 19 нових випадків захворювання на COVID-19. Про це повідомляє командування Медичних сил ЗСУ у Facebook.

«Станом на 10:00 5 жовтня в Збройних силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє 721 особа», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що всього за час пандемії в лавах армії одужали 2 тис. 484 особи, летальних випадків – 10. На ізоляції перебувають 538 осіб.

«За минулу добу зареєстровано 19 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, трьох хворих госпіталізували», - додали в командуванні.

Коронавірус в Україні: що відомо