
Щоденний приріст нових випадків зараження коронавірусом в Україні в листопаді може перевищити 10 тисяч.
Про це заявив лікар-епідеміолог Андрій Александрін, пише Обозреватель.
"У нас однозначно буде досить серйозне збільшення COVID-19. Я думаю, що в листопаді місяці ми будемо бачити захворюваність не менше 10-12 тисяч щодня", - спрогнозував він.
Александрін вважає занадто оптимістичним прогноз Всесвітньої організації охорони здоров'я для України про 9 тисяч нових випадків коронавірусу на добу. "Я думаю, це не межа", - заявив він.
"Крім COVID-19, ми вступили в сезон гострих респіраторних захворювань. Крім того, що на сьогоднішній день у кожного з нас висока ймовірність інфікуватися COVID-19, ми ще можемо одночасно інфікуватися і аденовірусами, і риновірусами, і парагрипом", - зазначив Александрін.
Читайте такожПри грипі такого не буває: лікар назвав головну небезпеку коронавірусу
Він підкреслив, що в ситуації, що склалася вкрай важливо "опрацьовувати кожного контактного", а також підвищувати ефективність роботи державної системи охорони здоров'я.
Коронавірус в Україні: останні новини
- В Україні станом на ранок 3 жовтня відразу два коронавірусних антирекорди - за кількістю нових і летальних випадків. За минулу добу COVID - 19 виявили у 4661 людини, 92 людини померло, 2146 пацієнтів одужали.
- Україна посіла десяте місце у світі за кількістю нових випадків коронавірусу за добу.
- Як повідомляють ЗМІ, в Офісі президента впевнені, що ситуація з COVID-19 в Україні контрольована. Там поки не збираються вводити жорсткий карантинний режим.