Ілюстрація REUTERS

Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов закликав керівників архівних установ забезпечити збирання документів та документування подій про спалах, перебіг, боротьбу з поширенням COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками.

Про це повідомила прес-служба відомства.

Читайте такожУ Києві вчора виявили ще 77 осіб, хворих на COVID-19

Відео дня

Зазначається, що увагу державних архівних установ акцентовано на необхідності розширення зусиль з пошуку нових джерел комплектування та видів документів, зокрема мережевих електронних інформаційних ресурсів, та формуванні на їх основі відповідних архівних колекцій.

"Усі рішення, прийняті на державному рівні та в приватному секторі, спрямовані на забезпечення соціальної та економічної безпеки населення, здоров’я та благополуччя людей, їх повсякденного життя, мають бути задокументовані та збережені, оскільки вони представлятимуть цінність для сьогодення та майбутнього.

Читайте такожCOVID-19 наступає: за добу у світі зафіксовано рекордну кількість нових випадків захворювання

Державна архівна служба України закликає науковців, громадськість, всіх небайдужих, підтримати зазначену ініціативу та сприяти державним архівним установам у формуванні тематичних колекцій. Сьогодні важливість роботи із збирання та документування безпрецедентних рішень урядів країн світу в сфері охорони здоров’я, спрямованих на боротьбу з пандемією і не тільки, визнана архівістами всього світу, підтримана Міжнародною радою архівів", - наголосили в службі.

Як повідомляв УНІАН, за минулу добу в Україні зафіксували рекордну кількість нових випадків COVID-19: загальна кількість інфікованих перевищила 25 тисяч осіб.