ВООЗ розпочала постачання в Україну ШВЛ / фото УНІАН

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) розпочала постачання в Україну 20 апаратів штучної вентиляції легенів. ШВЛ профінансовані Європейським Союзом.

Як повідомило Представництво ЄС в Україні, обладнання в найближчі два тижні поставлять до Києва, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької, Тернопільської, Рівненської та Черкаської областей.

Читайте такожВ Україні померли 89% пацієнтів з COVID-19, які були на ШВЛ - дослідження

Відео дня

У представництві ЄС в Україні нагадали, що перший апарат вже передали Уманській міській лікарні (Черкаська область). Його передали 9 квітня посол Матті Маасікас, голова Представництва ЄС в Україні, та представник ВООЗ і голова Національного бюро ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт.

Загальна вартість обладнання, запасних частин і витратних матеріалів, а також послуг з інсталяції, навчання персоналу, забезпечення додаткової гарантії та профілактичного обслуговування становить 899 тисяч євро.

Уся техніка перевірена на відповідність стандартам якості й безпеки, найближчими тижнями вона буде розподілена Бюро ВООЗ в Україні до медичних закладів відповідно до потреб, визначених Міністерством охорони здоров’я України.

Коронавірус в Україні: що відомо