З Києва вилетить ще один спецрейс до Німеччини / фото УНІАН

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» сьогодні виконає третій спеціальний пасажирський рейс з Києва до Франкфурта (аеропорт Ган).

Читайте такожФранція обмежить влітку великі міжнародні подорожі через коронавірус

Як повідомила прес-служба компанії, продовження програми перевезень українських громадян за кордон за трудовими контрактами стало можливим завдяки тісній співпраці авіакомпанії з Міністерством закордонних справ і Офісом віце-прем'єр міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Відео дня

«Напрацьовано чіткий і прозорий механізм перевезення громадян України за кордон. До обов'язкових умов подорожі відносяться: наявність трудової візи, контракту терміном від трьох місяців і медичної страховки, зокрема й на випадок COVID-19. До перевезення приймаються лише офіційно працевлаштовані громадяни, виїзд яких за кордон не є епідеміологічним ризиком», - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що сприяння процесу виїзду українців за кордон на сезонні роботи з боку влади є надзвичайно важливим для МАУ.

«Сьогодні перевізник має єдиний канал, через який може в стислі терміни отримати достовірну інформацію про виконання кожного окремого спеціального рейсу або кожного окремого пасажира. На даний момент МАУ отримала замовлення на чартерні перевезення до Німеччини, Великої Британії, Фінляндії, Швеції, Польщі», - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що раніше вже виконано аналогічні рейси до Гельсінкі і Лондона.

Як повідомляв УНІАН, авіакомпанія МАУ з 1 по 9 травня виконає 11 спеціальних міжнародних рейсів для громадян України.

Підписуйтесь також на Телеграм-канал УНІАН.Туризм.

Читайте також: