У Львові від апендициту помер хлопець / фото: ua.depositphotos.com

У Львівській області через зараження крові помер хлопець - лікарі вчасно не помітили запалення апендикса.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Як відзначають журналісти, п'ять днів хлопець скаржився на нестерпний біль, йому просто виписували знеболювальне, а прооперували пацієнта тільки, коли його стан різко погіршився. Ростислав не дожив до своїх 24 років півтора місяця. Хлопець отримав юридичну освіту і як раз повинен був йти на співбесіду, щоб працевлаштуватися, ледь стримуючи сльози, розповідає його старший брат.

Читайте такожВ Одесі закрили скандальну справу про розміщення в інтернеті відеозаписів гінекологічних УЗД

Пізно ввечері Ростислав поскаржився на гострий біль у животі. Сестра повезла його в Городоцьку райлікарні, бо запідозрили апендицит. "Вони відразу виключили, що це не апендицит і госпіталізація не потрібна. Сказали, що це просто переїдання і не доторкаючись. Я не фахівець, але напевно якусь пальпацію повинні були зробити, або навіть промацувати", - каже брат померлого Любомир Кімнатний.

Лікарі виписали знеболювальні, сказали здати аналіз сечі та відправили додому. Але біль не проходив. Через день вже з результатом аналізу Ростислава привезли в поліклініку. Там теж, кажуть родичі, не торкаюся живота виключили апендицит

Після знеболюючих хлопцю ставало легше. Він протримався ще три дні. Коли почала темніти шкіра, третій брат повіз його в лікарню. Хлопця одразу ж прооперували, він навіть прийшов до тями, але через кілька годин серце зупинилося. У довідці про смерть написали – гангренозно-виразковий апендицит. Брат померлого каже, ймовірно, встановити правильний діагноз лікарям завадив страх через коронавірус.

Читайте такожАпендицит: як розпізнати, симптоми, перша допомога (відео)

Начальник медчастини райлікарні розповідає, що саме він оперував хлопця тієї ночі. Що було до того не знає, але обіцяє розібратися.

"Там десять, чи скільки там медичних працівників, ну, не можу я їх всіх звинуватити в порушенні посадової інструкції. Зараз ситуація - коронавірус, карантин, кожен день, розумієте. І лікарі завантажені, і воно одне на інше нашаровується, і де-то, може, увагу відвернули... мені важко сказати", - каже заступник головного лікаря Городоцької центральної лікарні Анатолій Щур.

Медик додає, у хлопця був нетиповий перебіг апендициту, інші обставини з'ясують під час службового розслідування. Діяли лікарі професійно вже перевіряє і поліція, там відкрили кримінальне провадження. "Встановлюємо очевидців, коли він звертався, в який час звертався, які були реагування медиків", - кажуть у поліції.

У поліції чекають рішення суду, щоб вилучити медичну документацію.

Читайте також: