Критеріями ослаблення карантину не відповідають Київ і ще 7 областей / УНІАН

Дані Міністерства охорони здоров'я свідчать, що вимогам для подальшого послаблення карантинних обмежень на сьогодні не відповідають Київ і ще сім областей України.

Про це йдеться у таблиці показників для послаблення протиепідемічних заходів станом на 8 червня, опублікованій на сайті МОЗ.

Зокрема, для подальшого послаблення карантинних обмежень в регіонах необхідно, аби кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів складала менше 12 на 100 тисяч населення.

Відео дня

Читайте такожКоронавірус в Україні і світі: найважливіше на 8 червня

Також необхідно, аби завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становила менше 50%, а середня кількість тестувань (методами полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу) протягом останніх 7 днів складала понад 12 тестувань на 100 тисяч населення.

Як свідчить аналіз епідемічної ситуації станом на 8 червня, в регіонах цим вимогам відповідають переважно усі, окрім семи областей і столиці.

Так, нині послаблювати карантинні обмеження не можна у місті Києві, Чернівецькій, Рівненській, Львівській, Закарпатській, Волинській, Житомирській і Чернігівській областях, оскільки показник інцидентності захворювання у цих областях перевищує 12 випадків на 100 тисяч жителів.

Крім того, в Івано-Франківській, Київській і Тернопільській областях показник інцидентності захворювання близький до 12.

Як повідомляв УНІАН, станом на ранок 8 червня, в Україні виявили 463 нових випадки зараження коронавірусною інфекцією COVID-19 та 9 померлих. Загалом від початку пандемії зареєстровано 27 тисяч 462 випадки.