В Україні перші щеплення вакциною від Pfizer розпочнуться 18 квітня - Ляшко / фото REUTERS

Перші щеплення вакциною від COVID-19 виробництва Pfizer розпочнуться 18 квітня.

Читайте такожУ Pfizer допустили потребу вакцинуватися від COVID-19 щороку

Як передає кореспондент УНІАН, про це сказав заступник міністра охорони здоров'я - головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко на брифінгу після прибуття в Україну першої партії вакцини Pfizer у рамках ініціативи COVAX.

Відео дня

Головний санітарний лікар зазначив, що 117 тис. доз вакцини зараз з аеропорту перевозять на митно-ліцензійний склад, де вони будуть розмитнені, а потім поставлені до логістичної компанії, яка має можливість зберігати вакцину за температурою нижче -70 градусів.

"Завтра, 17 числа, 29 тис. 500 доз роз'їдуться до всіх обласних складів, до всіх обласних центрів нашої країни, і вже 18 квітня розпочнуться перші щеплення", - заявив Ляшко.

"Перші щеплення вакциною Pfizer розпочнуться у будинках для людей похилого віку, оскільки саме для них були розплановані ці вакцини", - сказав Ляшко.

Вакцинація в Україні

  • Сьогодні, 16 квітня, в Україну прибула перша партія у 117 тис. доз вакцини від COVID-19, розробленої німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer.
  • Вакцина від Pfizer/BioNTech під назвою Comirnaty дозволена для екстреного використання Всесвітньою організацією озорони здоров'я. Цю вакцину вводять внутрішньом'язово. Для повноцінної імунізації необхідно отримати дві дози вакцини з інтервалом у три тижні.