Послаблення карантину в столиці поки не буде / фото УНІАН

Київ з 10 червня не послаблює карантинні заходи через відсутність підстав для цього.

Про це йдеться у оприлюдненому на сайті міської влади протоколі №40 засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 9 червня.

Згідно з документом, станом на 9:00 ранку 9 червня у місті: інцидентність (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис. населення): 15,23 осіб на 100 тис. населення; завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19 - 42,64%; середня кількість тестувань методом ПЛР та імуноферментного аналізу: 63,33 осіб на 100 тис. населення протягом останніх 7 днів.

Читайте такожНіяких фан-зон і соціальна дистанція: як проходитимуть концерти в умовах карантину

Таким чином, зазначається в протоколі, показники, визначені пунктом 4 постанови Кабінету міністрів №392, «не відповідають можливості переходу до наступних етапів послаблення протиепідемічних заходів».

Як повідомляв УНІАН, у МОЗ сьогодні назвали регіони, де минулої доби зафіксовано найбільшу кількість випадків COVID-19: у Волинській області - 101, Львівській області - 78 та Києві – 57.

На минулому тижні, 5 червня, Київський міський голова Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу повідомив, що у столиці поки не відкриваються заклади харчування і басейни, оскільки місто не відповідає критеріям для етапу послаблення протиепідемічних заходів. Він додав, що комісія з надзвичайних ситуацій розгляне це питання наступного тижня.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram