В Україні скасують низку карантинних обмежень / Фото УНІАН

В Україні з 11 травня скасовуються деякі карантинні обмеження. Зокрема, відкриються парки та сквери, дозволено роботу літніх майданчиків ресторанів та кафе, перукарень, стоматологічних кабінетів, тощо.

Читайте такожОдна з областей відмовилася послабляти карантин з 11 травня

Про послаблення карантину нагадали у Telegram-каналі МОЗ, що присвячений ситуації з коронавірусом. Втім, там також нагадали, що небезпека не минула.

Відео дня

«Цей день настав, тому що більшість з нас дотримувалась його правил. Однак це не означає, що ми можемо нехтувати заходами безпеки. Щодня в Україні виявляють близько 500 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, - наголошується в повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, Кабінет міністрів України оприлюднив постанову про послаблення карантинних обмежень з 11 травня. Зокрема, дозволена діяльність стоматологій, салонів краси та перукарень, закладів побутового обслуговування, адвокатів, нотаріусів, аудиторів, психологів.

Кабмін у березні ввів загальнонаціональний карантин для протидії поширенню коронавірусної інфекції, після чого продовжив його до 11 травня. 4 травня уряд продовжив карантин до 22 травня, знявши при цьому ряд обмежень з 11 травня.

Читайте також: