Смертність від коронавірусу в Україні складає 2,6% / фото УНІАН

В Україні показник летальності від COVID-19 становить 2,6%.

Як передає кореспондент УНІАН, про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на брифінгу.

«В Україні 2,6% показник летальності від COVID-19. Ніяких 10% у нас не існує», - це він сказав, відповідаючи на запитання ЗМІ та спростовуючи показник у 10%.

Відео дня

Також Степанов зазначив, що наразі система охорони здоров’я України справляється з своїм основним завданням – надання медичної допомоги. За його словами, стан забезпечення медзакладів всім необхідним для лікування хворих на COVID-19, а також забезпечення лікарів засобами захисту значно покращився у порівнянні з березнем.

Читайте такожПрем'єр анонсував розгортання лікарень "другої хвилі" для інфікованих COVID-19

Він повідомив, що в стаціонарах лікарень зараз перебувають ті хворі, які мають тяжкий або середньої тяжкості перебіг хвороби, в тому числі з пневмонією.

Степанов зазначив, що наразі вже триває підготовка лікарень другої хвилі. «Виходячи з цифр захворюваності, в тому числі аналізуючи по різних регіонах, як розповсюджується хвороба, заповненість ліжок, звичайно, ми готуємось до розгортання лікарень другої хвилі. Загалом по країні в лікарнях першої хвилі 23 тисячі ліжок, на сьогоднішній день зайнято біля 4 тис. Ситуація різна в різних регіонах. Найбільш напружена ситуація – Чернівецька область і Закарпатська. Тому ми по регіональному принципу будемо готуватися до розгортання лікарень другої хвилі», - сказав Степанов.

Як повідомляв УНІАН, за минулу добу в Україні було встановлено новий антирекорд - більше 1100 випадків коронавірусу за добу.