Ілюстрація REUTERS

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов нагадав, які категорії осіб мають право на безкоштовне тестування на коронавірус.

Як передає кореспондент УНІАН, під час брифінгу, говорячи про безкоштовне тестування методом ПЛР, міністр нагадав, що раніше було ухвалено відповідний механізм тестування.

Читайте такожСтепанов: готуємося до найгіршого варіанту щодо епідемії COVID-19 в Україні

Відео дня

"Тестуються всі люди, в яких є ознаки коронавірусної хвороби. Вони всі тестуються безкоштовно. Наступне - тестуються безкоштовно люди, які перебували у контакті з хворою особою, людиною, якій підтвердили вже діагноз коронавірусної хвороби COVID-19, усі близькі і всі, хто знаходиться в контакті, теж тестуються безкоштовно", - зауважив Степанов.

За його словами, люди, які потребують планової госпіталізації для проведення операційних втручань чи з інших причин, теж тестуються безкоштовно.

Також медичні працівники, які працюють з хворими на COVID-19, тестуються раз на 14 днів.

"А також працівники Національної поліції, Національної гвардії, по визначеному переліку, які безпосередньо контактують з великою кількістю людей, вони тестуються раз на 30 днів", - сказав Степанов.

Як повідомляв УНІАН, на коронавірусну хворобу COVID-19 в Україні захворіли вже 50 тис. 414 осіб, за минулу добу виявлено 807 нових випадків. Найбільша кількість випадків захворювання на COVID-19 зареєстрована у Львівській і Рівненській областях та місті Києві.