Сюжет дня : Коронавірус в Україні: старт вакцинації

Коронавірус в Україні: старт вакцинації

В Україні перший підтверджений випадок коронавірусу був зафіксований 3 березня 2020 року, 20 березня стало відомо про одужання цього пацієнта. 

Станом на 1 березня кількість інфікованих COVID-19 зросла до 1 352 134, включно з 26 050 летальних випадків. Всього одужали 1 171 724 особи.

Через загрозу епідемії коронавірусу нового типу COVID-19 Кабінет міністрів затвердив обмежувальні заходи. Діяли вони три тижні - з 12 березня по 3 квітня. Всі освітні установи - дитячі садки, школи та вузи - були закриті на карантин. За кілька днів було прийнято рішення закрити всі ресторани, кафе, кінотеатри, розважальні заклади, спортивні клуби, магазини, окрім продуктових. Також була введена заборона на проведення масових заходів.

Також з 17 березня було остаточно закрито кордон України для іноземців та припинено рух транспорту, окрім власного автотранспорту, - як всередині країни, так і за кордон.

9 грудня Кабінет міністрів ухвалив рішення про запровадження посилених карантинних обмежень в Україні з 8 по 24 січня.

"Ми пропонуємо зробити такий прогнозований жорсткий, якщо можна так сказати, карантин, який буде тривати з 00:00 8 січня до 00:00 25 січня. Тобто - на 16 днів", - сказав міністр охорони здоров'я Максим Степанов перед прийняттям рішення.

Новини про коронавірус та карантин в Україні

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies