Луцьк поки що перебуває у "червоній зоні" / УНІАН

Голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко заявив, що Луцьк потрапив до "червоної зони" випадково, але все одно у місті зобов’язані виконувати рішення державної комісії  про посилення карантину.

Про це він заявив сьогодні під час засідання обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє "Перший".

Раніше державна комісія визначила Луцьк, як "червону зону" з поширення коронавірусу. Через це місто мало закрити ресторани, спортзали, дитсадки і зупинити транспорт, однак міська рада відмовилася це робити.

Відео дня

Читайте такожВ одному з районів Чернівецької області, який потрапив до «червоної» зони, посилили карантин

Головна санітарна лікарка Наталія Янко пояснила, що нових хворих у Рівному та Львові більше, ніж у Луцьку. Натомість Луцьк потрапив до "червоної зони" через те, що 68 відсотків усіх хворих на Волині виявили саме в обласному центрі.

"Це абсурдний показник і похибка методики", - сказала голова обласної ради Ірина Вахович.

"До п'ятниці все виправиться. Це випадкова помилка статистів. У нас немає такої катастрофічної ситуації, щоб вводити червону зону", - заявив також голова ОДА Юрій Погуляйко.

"Маємо те, що маємо. Не я ж в п'ятницю приймав це рішення", - сказав Погуляйко.

Водночас він сказав, що Луцьк зобов'язаний виконувати рішення державної комісії, поки його не переглянули.

"Чому тут немає представників міської ради? Де цей радник - звізда ютюба? Яке відношення він має, чого говорить за весь Луцьк і по всіх каналах виступає?" - обурився Юрій Погуляйко.

Раніше радник Луцького міського голови Ігор Поліщук виступив з кількома заявами про те, що Луцьк не вводитиме нові карантинні обмеження.