В Хмельницькому від коронавірусу померла вчителька Тетяна Єжонкова / Facebook

У Хмельницькому від коронавірусу померла 28-річна вчителька англійської мови Тетяна Єжонкова. Жінка лікувалась вдома, бо не могла покинути свого хворого дідуся.

Читайте такожGoogle присвятив дудл важливості носіння масок під час пандемії COVID-19

Про це йдеться в матеріалі OBOZREVATEL.

Зазначається, що колектив школи №28 в Хмельницькому досі не може отямитися від трагедії. Після весняних канікул Тетяна так і не повернулася на роботу, а через кілька днів повідомили, що вона померла від коронавірусу.

Директор закладу розповів журналістам, що Тетяна прийшла в школу у вересні 2012 року. Вона ще вчилася на магістра у виші, але вже викладала.

Повідомляється, що жінка росла й виховувалася в дідуся з бабусею в Хмельницькому.  Два роки тому бабусі не стало і Тетяна жила разом зі своїм дідусем, якому 77 років. У лютому в нього трапився інфаркт.

"Приблизно місяць тому дідусь переніс операцію на серці і за ним потрібно було доглядати. Тетяна Анатоліївна все несла на своїх плечах. Тоді вона і захворіла. Але вона не могла залишити дідуся без нагляду, тому лікувалася вдома. Були шкільні канікули, ми й не знали про це. Але їй ставало гірше, і зрештою вона потрапила в лікарню, її забрала швидка у важкому стані", – розповів директор школи.

Близька подруга Тетяни Ольга Маслянко повідомила журналістам, що приблизно 22 березня вчителька почувалася погано.

"У неї підвищилась температура. Вона здала тест на коронавірус і він виявився позитивним. Якраз були канікули, вона все це переносила вдома, доглядала дідуся, сподівалася, що все в неї пройде. Але з кожним днем їй ставало дедалі гірше, і вже в п'ятницю, 26 березня, її забрала швидка допомога", - розповіла жінка.

У суботу Тетяна повідомила, що дихає в кисневій масці, а згодом її перевели на ШВЛ. 

"Останнє її повідомлення я отримала в понеділок, 29 березня. Вона попросила сказати всім рідним і друзям, що вона всіх любить. На цьому наш зв'язок обірвався", – каже Ольга.

Наразі дідусь Тетяни перебуває в лікарні, у нього теж коронавірус. Переносить він інфекцію порівняно легко, але лікарі спостерігають за ним. Чоловік був на похоронах онуки.

Вас також можуть зацікавити новини

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram