Вакцинувати почали не тільки медиків, а й поліцію / Скріншот

У Вінниці 120 нацгвардійців зробили щеплення від коронавірусу. 

Читайте такожВ Україні не вводитимуть комендантську годину, в планах - нові обмеження - ЗМІВ Україні не вводитимуть комендантську годину, в планах - нові обмеження - ЗМІПро це йдеться у сюжеті ТСН.

Коронавірус б'є нові рекорди. За добу від ускладнень померла 421 людина.

Перше щеплення проти коронавірусу в Україні з початку вакцинації отримали понад 248 тисяч осіб. Вакцинувати вже почали не тільки медиків, а й поліцію.

У Вінниці зараз прищеплювали 120 нацгвардійців, які найчастіше патрулюють вулиці.

Повідомляється, що вакцинація добровільна. Однак чимало бійців переживають, оскільки не знають, чи вистачить їм вакцини "Covishield" на друге щеплення.

Новини України: у Вінниці щепили 120 нацгвардійців, які найчастіше патрулюють вулиці

Вакцинація від коронавірусу в Україні: що відомо

  • МОЗ для застосування в Україні зареєструвало вакцини американської компанії Pfizer, Covishield від Oxford/AstraZeneca та CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovac Biotech.
  • 24 лютого в Україні розпочалася кампанія з вакцинації. Щеплення роблять вакциною CoviShield (AstraZeneca), виробленою за ліцензією в Індії в Інституті сироватки крові.
  • 25 березня в Україну прибула перша партія вакцин китайського виробництва CoronaVac в обсязі 215 тис. доз. Вакцина має пройти лабораторний контроль, який триватиме 10 днів, і після цього її направлять до держпідприємства "Медичні закупівлі", яке доставить її в регіони.
  • У МОЗ заявляли, що до кінця березня - початку квітня в рамках ініціативи COVAX Україна отримає 570 тис. доз вакцини AstraZeneca, а до кінця травня – ще 1,1-1,2 млн доз вакцини виробництва цієї ж компанії. Крім того, Україна отримає ще й вакцини виробництва компанії Pfizer.
  • Очікується поставка законтрактованої вакцини американської компанії Novavax обсягом 10 млн доз та індійської розробки від Bharat Biotech.
  • За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, Україна підписала попередні угоди про поставки вакцин проти коронавірусу з шістьма світовими виробниками.