США стали лідером імунізації від коронавірусу у світі / фото REUTERS

У США найшвидші темпи вакцинації проти коронавірусу в світі. Наразі кількість вакцинованих більше, ніж офіційно підтверджених випадків інфікування.

Про це повідомляє ТСН з посиланням на Bloomberg.

Читайте такожУ США запроваджують обов'язкове носіння масок у всіх видах транспорту

Від початку масової імунізації одну або дві дози вакцини отримали вже 26,5 мільйонів людей. В той час, як загальна кількість зареєстрованих хворих на COVID-19 становить 26,3 мільйона.

Темпи вакцинації у США є найшвидшими у світі

Щодня вакцину проти коронавірусу отримують близько 1,34 мільйона громадян США. Таким чином, за останні шість тижнів 7,8% американців отримали принаймні одну дозу вакцини, а 1,8% є повністю вакцинованими.

"Хоча ці тенденції обнадійливі, я хочу підкреслити, що захворюваність на національному рівні все ще висока, така ж висока, як і в будь-який момент пандемії до цього моменту", – наголосив заступник директора з інфекційних хвороб Центру США з контролю і профілактики захворювань Джо Батлер.

Тим часом в Ізраїлі заявили, вже бачать ефект від вакцин – кількість нових хворих знизилася, особливо серед літніх людей. Принаймні одну дозу щеплення отримали вже більш ніж половина з дев’яти мільйонів ізраїльтян. А обидві дози - понад сімсот тисяч осіб. 

Вакцинацію проти коронавірусу у США

  • 11 грудня американсько-німецька вакцина від Pfizer та BioNTech отримала дозвіл на екстрене використання від Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA).
  • 14 грудня у США стартувала кампанія з масової вакцинації проти COVID-19.
  • 18 грудня у країні схвалили другий препарат – вакцину від Moderna.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram