REUTERS

У Державному агентстві з розвитку туризму радять українцям планувати відпустку майбутнім літом всередині країни зважаючи на ситуацію, що склалася за кордоном через коронавірус.

Про це заявила глава відомства Мар'яна Олеськів в ефірі "Україна 24".

"Я б радила планувати відпустку в Україні. Перш за все, щоб підтримати вітчизняну туристичну галузь. Хоча у нас не настільки був відсоток іноземних туристів, як в інших країнах, - близько 13% туристів в Україні були іноземці. Але все ж їх витрати становили близько третини всіх надходжень від туризму в Україні. Важливо підтримати сферу і зберегти робочі місця", - сказала вона.

Відео дня

Читайте такожЗ'єднання явився сайт, де можна відстежувати зняття обмежень на подорожі в різні країни світу

При цьому Олеськів зазначила, що підприємці зі сфери туризму повинні піти людям назустріч.

"Я розумію, що сьогодні курортні місцевості через високий попит підіймають ціни. Ми будемо проводити зустрічі для того, щоб запускати інформаційну кампанію по місцях, які не підвищують ціни і які не дуже відомі. Сфера, своєю чергою, повинна консолідуватися і створити цікавий туристичний продукт. Ці переговори ми ведемо з багатьма. У нас бізнес не завжди думає на перспективу, але зараз є шанс, і його потрібно використовувати", - сказала вона.

Як повідомляв УНІАН, Туреччина готова відкрити свої кордони для здійснення регулярних пасажирських рейсів з України з 1 липня.