
Відновлення після перенесеного коронавірусу включає в себе дихальну гімнастику, прогулянки на свіжому повітрі і раціональне харчування.
Читайте такожВ Україні збільшилася кількість молодих пацієнтів з важким перебігом COVID-19 - лікар-анестезіологПро це розповів лікар-анестезіолог, професор Сергій Дубров, йдеться в Телеграм-каналі "Коронавірус_інфо".
"Гуляти на свіжому повітрі після перенесеного захворювання. Дійсно, багато хто скаржиться на виражену стомлюваність, яка зберігається протягом 2-3 тижнів, поступова реабілітація, дихальна гімнастика, адекватне раціональне харчування і прогулянки на свіжому повітрі", – порадив фахівець.
Новостип про темі
- В українських лікарнях може не вистачати медиків, якщо кількість хворих буде до 9 тисяч на день-експерт
- У МОЗ розповіли, коли з'явиться українська вакцина проти COVID-19
- Не йдіть до лікарів, вмирайте вдома: МОЗ оприлюднило жорстке звернення до "COVID-атеїстів" (відео)
Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram