Із 28 серпня до 28 вересня в'їзд в Україну закрили для громадян усіх іноземних держав / фото facebook.com/pg/DPSUkraine

Міжнародні партнери з розумінням відреагували на Тимчасове обмеження в'їзду в Україну для іноземців.

Про це повідомив глава Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв'ю "Радіо Свобода".

Він нагадав, що уряд постарався мінімізувати вплив заборони на міжлюдські контакти, зокрема в'їзд закордонних родичів. Окрім того, винятки передбачено для бізнес-контактів.

Відео дня

"Я, наприклад, кожному посольству України доручив, що будь-який бізнесмен, який звертається і каже, що мені треба полетіти в Україну, бо я розглядаю там інвестицію, бо в мене там бізнес, або ж я хочу налагодити торгівлю з Україною, отримуватиме таку можливість. Тому уряд усе, що намагається зробити, – це на тлі, без перебільшення, дуже драматичних цифр зростання захворюваності трішки дисциплінувати міграцію для того, щоб стримувати поширення хвороби", – запевнив Кулеба.

За його словами, на початку пандемії запровадили безстрокову заборону на перетин українського кордону іноземцями, яка діяла до середини червня. У нинішньої постанови є кінцева дата – 28 вересня.

"Ми не отримали якоїсь негативної реакції від наших міжнародних партнерів із цього приводу. Тому що всі розуміють, що в умовах пандемії коронавірусу уряди вимушені йти на неординарні кроки", – констатував керівник МЗС. 

Читайте такожБагато зловживань: Кулеба пояснив, чому Кабмін обмежив транзит через Україну (відео)

Тимчасова заборона на в'їзд в Україну іноземців: що відомо