Цьогоріч випускних в Україні, очевидно, не буде / УНІАН

У Міністерстві освіти та науки України розповіли, як вплине на завершення навчального року в школах сьогоднішнє рішення Уряду про послаблення та продовження карантину до 22 травня.

Про це йдеться на сайті МОН.

"Рішення Уряду передбачає послаблення деяких карантинних обмежень з 11 травня. Для закладів освіти все залишиться незмінним – вони проводять дистанційне навчання та готуються до завершення навчального року", - розповіла т.в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Навчальний рік у школах по всій країні завершиться дистанційно.

При цьому календар навчання виглядатиме так:

  • до 31 травня триватимуть заняття;
  • до 1 липня має бути завершений навчальний рік;
  • до 15 червня школи завершують оформлення: свідоцтв про здобуття базової середньої освіти; свідоцтв досягнень та табелів навчальних досягнень;
  • упродовж червня школи на педагогічних радах розглядають питання про переведення учнів до наступного класу.

Читайте такожВ Міносвіти дозволили змінювати місце складання ЗНО

"Випускники 11-х класів отримають документ про здобуття освіти після завершення ДПА у формі ЗНО. Якщо учні 1-8, 10 класів не планують навчатися в іншому закладі освіти, школи надсилають копії документів учням електронною поштою, а оригінали документів видадуть у вересні 2020-2021 навчального року", - розповіли у відомстві.

Раніше у МОН повідомляли про скасування державної підсумкової атестації для учнів 4-х та 9-х класів.

"Для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 у 2019/2020 навчальному році МОН рекомендує утриматися від проведення масових заходів, зокрема - останніх дзвоників та випускних вечорів", - наголосили у Міністерстві.

Як повідомляв УНІАН, раніше у МОН заявили, що вчителі восени пройдуть з учнями матеріал, який припав на карантин.

Читайте також: