Ілюстрація /  REUTERS

У чернігівських школах для запобігання розповсюдженню коронавіруса запроваджують дистанційне навчання.

Як повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради, сьогодні на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначені рекомендації щодо порядку виконання урядової постанови з протидії поширенню коронавірусу.

Читайте такожУ Мережі показали, як залізничний вокзал Дніпра готовий до епідемії коронавіруса (відео)

Начальник управління освіти міськради Василь Білогура повідомив, що методичним центром управління відпрацьовуються рекомендації і порядок запровадження використання дистанційних технологій для навчального процесу.

«Усі учасники цього процесу будуть мати можливість навчати і навчатися. Але в цьому необхідна й допомога батьків. Для тих дітей, у кого дозволятимуть засоби електронного зв’язку: електронна пошта або будь-які інші шляхи передачі інформації (через Вайбер чи Фейсбук), буде відповідна розсилка завдань із базових предметів. Для тих дітей, у яких немає такої можливості, буде організована розсилка завдань через пошту. І таким чином вони теж будуть мати можливість виконувати завдання і бути учасниками освітнього процесу без відвідування навчального закладу», - зазначив він.

Також комісія прийняла рішення до 3 квітня закрити дитячі спортивні школи. Єдиний можливий виняток – проведення тренувань на вулиці. Відвідування спортсменами інших міст, а тим більше інших країн, міські школи під час карантину теж не організовуватимуть. Тим спортсменам, які виїжджатимуть у цей час на змагання самостійно, їх школи мають рекомендувати після повернення самоізолюватися на 2 тижні, щоб не піддавати небезпеці зараження інших дітей.

Як повідомляв УНІАН, 11 березня уряд затвердив обмежувальні заходи через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для запобігання поширенню COVID-19.

Серед заходів - запровадження карантину у навчальних закладах до 3 квітня.