В Україні спостерігається дефіцит антисептиків / lifehacker.ru

Священнослужителі Православної церкви України почали виготовляти антисептики та роздавати їх вразливим групам населення.

Про це йдеться в повідомленні ПЦУ у Facebook.

Читайте такожУ МОЗ назвали причини дефіциту антисептиків«Кожна людина потребує підтримки і надійної опори в складній ситуації. Особливо зараз, під час поширення небезпечного вірусу, найвразливішими до якого є літні люди та ті, хто через життєві обставини не має змоги вжити необхідних заходів для захисту від хвороби. Перший серед них – дезінфекція рук і поверхонь за допомогою антисептика. Тож священнослужителі відділу Соціальне служіння Київської митрополії ПЦУ з благословіння предстоятеля почали виготовлення антисептиків», – йдеться в повідомленні.

Відео дня

Зазначається, що церква роздає флакони антисептиків вразливим групам населення – літнім людям та тим, хто опинився у скрутній ситуації або немає житла.

За даними ПЦУ, наразі священнослужителі виготовили майже дві тисячі флаконів та розповсюдили їх у столиці й розіслали до Маріуполя, Харкова й Одеси.

«Антисептики виготовляються за рецептурою Всесвітньої організації охорони здоров’я з таких реагентів: етанолу або ізопропилового спирту, перекису водню та гліцерину», – зазначили у ПЦУ та закликали інші парафії та благодійні організації долучатися до справи.

Раніше УНІАН повідомляв, що найближчим часом очікується найбільша поставка в Україну ПЛР-тестів на коронавірус.