Міністр охорони здоров'я Ілля Ємець, 64 роки / фото УНІАН

Міністр охорони здоров'я Ілля Ємець закликав фінансувати живих людей, а не трупів, натякаючи про людей, яким більше 65 років.

Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу "112 Україна".

Читайте такожМедстрахування та зменшення чиновників: Ємець розповів про свій план реформування

Ємець нагадав про вікову групу ризику зараження коронавірусом і порадив фінансистам підрахувати, скільки потрібно виділити грошей "на ще живих людей, а не на трупих".

"Середня тривалість життя для чоловіків, по-моєму, у нас становить 65 років. Тому я вам скажу відверто, що коли фінансисти, які нам повинні допомагати, починають розраховувати на тих людей, які ще у нас... я не лякаю і не жартую... які у нас ще живі, то я весь час кажу, ви підрахуйте, скільки нам треба виділити фінансів. Так? Але ще живих людей, а не на трупих", - заявив міністр.

"Подивився епічне інтерв'ю міністра охорони здоров'я Ємця, яке він дав 112 каналу. Зараз пишуть, що міністр у ньому назвав трупами людей старше 65 років, але насправді досить складно зрозуміти, що сказав Ємець», - відреагував на висловлювання міністра журналіст Денис Казанський.

Як повідомляв УНІАН, міністр охорони здоров'я України Ілля Ємець ініціював посилення обмежувальних заходів для більш ефективної боротьби з коронавірусом.

Читайте також: