Працівники екстреної медичної допомоги включені до переліку фахівців, яким втричі буде збільшено оклади / скріншот

Працівники екстреної медичної допомоги включені до переліку фахівців, яким втричі буде збільшено оклади.

Про це заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, повідомляється у Telegram-каналі МОЗ «Коронавірус-Інфо».

Читайте такожКиївські лікарі отримуватимуть надбавки до кінця року

Відео дня

«У списку спеціальностей є зокрема і всі посади «екстренки» – в пункті про лікарів інших спеціальностей, що зайняті лікуванням лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

Однак виникло непорозуміння – мені надійшло чимало повідомлень, нібито ані фельдшерів, ані водіїв швидкої там немає, бо ж не прописано окремо. Ця інформація не відповідає дійсності. Весь цей перелік є, але щоб уникнути непорозумінь, до наказу внесуть коригування та пропишуть це окремо», - сказав міністр.

За його словами, відповідна інформація з‘явиться протягом дня на сайті МОЗ.

«Там будуть перераховані абсолютно всі категорії, окремо», - сказав Степанов.

Він додав, що захист лікарів є пріоритетом, і держава буде приділяти підвищену увагу до умов, в яких працюють українські лікарі.

Як повідомляв УНІАН, згідно з наказом МОЗ, медичним працівникам, які борються з COVID-19, втричі збільшили оклади.

Вже за березень медичні працівники, включно з медсестрами, які лікують пацієнтів, у яких лабораторно підтверджено COVID-19, отримають доплату в розмірі трьох посадових окладів.

Доплати здійснюватимуться у період виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Станом на 10.00 2 квітня в Україні зафіксовано 804 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 20 летальних, 13 пацієнтів одужали.

Читайте також: