Строк обсервації становитиме 14 днів \ фото dpsu.gov.ua

Всіх громадян України, які в’їжджатимуть в країну, госпіталізуватимуть на 14 днів.

Читайте також"Всіх в армію!": у Держприкордонслужбі знайшли вирішення проблеми безробіття мігрантів, що повернулись

Про це повідомляє прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

Відео дня

Відповідно до постанови Кабінету міністрів від 2 квітня 2020 р. № 255, якою внесені зміни до постанови від 11 березня № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», всі громадяни України, які перетинатимуть державний кордон на в’їзд в Україну, будуть підлягати обов’язковій госпіталізації.

Строк обсервації становитиме 14 днів. Місця перебування осіб визначатимуть обласні адміністрації.

Діти, які не досягли 12-річного віку, підлягатимуть госпіталізації до обсерваторів (ізоляторів) разом з одним із батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, інших осіб відповідно до закону.

Визначена госпіталізація до обсерваторів або ізоляторів осіб, забезпечуватиметься в межах компетенції Міністерством інфраструктури, Міністерством розвитку громад та територій і Міністерством охорони здоров’я.

Урядом визначено, що дані заходи не стосуватимуться осіб, які є працівниками дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їх сімей; водіїв та членів екіпажу вантажних транспортних засобів, членів екіпажів повітряних і морських, річкових суден, членів поїзних і локомотивних бригад, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті із хворою на COVID-19 особою.

У будь-якому випадку особа, яка має ознаки захворювання на COVID-19, підлягає обов’язковому медичному огляду, за результатами якого може бути направлена на самоізоляцію.