Ілюстрація / REUTERS

Особам, у яких немає підписаної декларації із сімейним лікарем, у випадку наявності симптомів можливого інфікування коронавірусом, необхідно телефонувати на 103 - номер швидкої медичної допомоги.

Читайте такожКоронавірус в Україні 2020: останні новини станом на 6 квітня (онлайн)Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко під час брифінгу.

"Якщо у вас є певні симптоми, які свідчать про можливість і наявність розвитку коронавірусної хвороби, ви повинні зателефонувати до свого сімейного лікаря. Тільки лікар може поставити діагноз і тільки лікар може прийняти подальше рішення, що робити хворому і які його подальші дії", - сказав він.

Відео дня

Ляшко пояснив, що у більшості випадків лікар сам зателефонує до мобільної бригади і направить її для забору зразків, щоб в подальшому продіагностувати та встановити коронавірусну хворобу.

"У разі якщо у людини відсутня декларація, підписана із сімейним лікарем, є симптоми, які свідчать про можливе інфікування коронавірусною хворобою, людина повинна набрати 103 - номер швидкої медичної допомоги. Саме там диспетчер підкаже або спрямує до вас мобільну бригаду", - пояснив Ляшко.

Як повідомляв УНІАН, станом на 9:00 6 квітня в Україні 1319 лабораторно підтверджених ПЛР-дослідженням випадків COVID-19.

Читайте також: