Ілюстрація REUTERS

Минулої доби, 6 квітня, на в’їзд в Україну оформлено 6,4 тисячі громадян України.

Читайте такожWizz Air налаштований оптимістично: лоукостер має намір відновити виконання більшості рейсів після карантинуПро це повідомляє Державна прикордонна служба України.

«Крім того, минулої доби Україну залишили понад 4,5 тисячі осіб, з яких близько 2 тисяч – іноземці. Відмітимо, що упродовж минулої доби також фіксувалося зниження пасажиропотоку у порівнянні з попереднім днем. Загалом прикордонники здійснили понад 12,2 тисячі пропускних операцій на в’їзд та виїзд з України», - йдеться у повідомленні.

Відео дня

Також зазначається, що без власного транспорту в Україну прибуло понад 3,3 тисячі осіб. Для їх перевезення залучалися транспортні засоби, надані місцевою владою та ДСНС. Сьогодні зранку в пунктах пропуску черг з подорожуючих власним транспортом та пішоходів не зафіксовано.

За 6 квітня прикордонники у взаємодії з представниками санітарно-карантинних підрозділів провели температурний скринінг та опитування про стан здоров’я майже 7,7 тисячі осіб, які прямували в Україну. За результатами додаткової перевірки лікарями ознак захворювання на COVID-19 не виявлено.

«Також встановленим порядком оформлювалися інформативні згоди про самоізоляцію та надавались відповідні пам’ятки. Крім того, у пункті пропуску «Бачівськ», що на кордоні з Росією, виявлено порушника правил карантину, про що повідомили співробітників поліції», - йдеться у повідомленні.

Раніше УНІАН повідомляв, що українців, які повертаються з-за кордону, на обсервацію прийматимуть санаторії «Укрпрофоздоровниці».

Підписуйтесь також на Телеграм-канал УНІАН.Туризм.

Читайте також: