В Україні до 24 квітня діє карантин / Фото: УНІАН

Питання скасування карантинних заходів через пандемію коронавірусної хвороби можна буде коментувати не раніше ніж через 10 днів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко під час онлайн-брифінгу.

Читайте такожПоказник летальності від захворювання на COVID-19 в Україні становить 3,1% – МОЗ

«Наразі ми досліджуємо розвиток епідемічної ситуації в Україні щодо коронавірусної хвороби. Ми порівнюємо всі сценарії, які відбуваються у країнах Європейського союзу, а також в країнах-сусідах, які пізніше за нас впровадили превентивні заходи», - сказав він.

«Стосовно впровадження і скасування карантину, рішення буде прийматись ближче до самого терміну завершення карантину. Ми тільки на третьому дні більш посилених карантинних заходів. Тому питання скасування карантину ми будемо коментувати не раніше ніж через 10 днів від сьогоднішньої дати», - додав Ляшко.

Як повідомляв УНІАН, 3 квітня уряд посилив карантинні заходи. Згідно з відповідною постановою, з 6 квітня до 24 квітня заборонено: перебування в громадських місцях без респіратора або захисної маски; переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводження осіб, які не досягли 14 років; перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу дорослих.

Читайте такожВ Україні різко зросла кількість інфікованих коронавірусом, жертв вже 52

Також заборонено відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності; спортивних та дитячих майданчиків; проведення всіх масових заходів; перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу; самовільно залишати місця обсервації.

В Україні станом на 9:00 8 квітня зафіксовано 1668 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, з них 52 летальні, 35 осіб одужали.

Читайте також: