У Дніпрі вирили траншею біля храму / facebook Mykhailo Lysenko

У Дніпрі біля одного з храмів, розташованих на вулиці Михайла Аверьяновича Панікахи, де минулої неділі в порушенні ухвали міської ради причащали з однієї ложки близько 300 місцевих жителів, вирили траншею.

Читайте такожМосковський патріархат закликає обійматися й причащатися, щоб побороти коронавірусПро це у себе на сторінці в Facebook написав заступник мера Дніпра Михайло Лисенко.

«Дивні діла твої, Господи!... Один із служителів культу (не плутати з священнослужителями) мабуть відповідно до статуту або штатним розкладом МП, прийняв рішення про проведення масового заходу у порушенні ухвали міської ради. У цьому заході, що відбулися в неділю, дійство полягало в наступному: служитель культу, при великому зібранні людей з використанням однієї ложки і одного чана на всіх, наповнював уста і ротові порожнини благочестивих і лагідних мирян. Однією і тією ж ложкою, з однієї і тієї ж бадді. 300 осіб», – написав він.

При цьому заступник мера Дніпра нагадав про поширення інфекції і іронічно зазначив, що на нього «зійшов дух».

Траншею біля храму огородили / facebook Mykhailo Lysenko

«Так, технічний дух водоканалу. Дух повідомив мені, що, швидше за все, вздовж цього храму, на глибині півтора метра, замироточила труба діаметром 150 міліметрів.  З благих намірів і мотивів праведних, я прийняв рішення розкопати цю трубу щоб відокремити зерна від плевел. Істинно кажу Вам, довелося вирити траншею вздовж в'їзду і входів в даний заклад. І тут почали відбуватися справи абсолютно незрозумілі, якщо не сказати більше – бісівські! У виритої траншеї, був виявлений снаряд часів другої світової війни! Уявляєте?!» – зазначив він.

За його словами, на цей час ця траншея огороджена: «Працює ДСНС. Будемо уважно обстежити всю територію, можливо навіть до другого пришестя Христа».

При цьому чиновник закликав представників всіх конфесій утриматися від проведення масових заходів на період карантину.

Раніше УНІАН повідомляв, що порушення карантину під час богослужінь на Вербну неділю зафіксували у семи областях.

Читайте також:

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram