Ілюстрація / REUTERS

Відомий український лікар Євген Комаровський вважає, що при боротьбі з коронавірусом можуть допомогти маски. Але вони є одноразовими, а значить потрібно кожен раз купувати нову. Можна, звичайно, схитрувати і випрати маску за допомогою миючого засобу.

Своєю думкою експерт поділився з передплатниками на YouTube-каналі.

Комаровський вважає, що зовсім не обов'язково засовувати для дезінфекції маски спирт, мікрохвильову піч або якимось чином кип'ятити.

"Для прання маски потрібно накидати в тазик мила, або налити миючого засобу для посуду, або пральний порошок, або білизни. Туди покласти маски, замочити на деякий час, після чого можна сполоснути чистою водою, повісити сушити і використовувати повторно", - повідомив лікар.

Читайте такожКомаровський докладно розповів про маски і респіратори (відео)

Також Коморовський підкреслив, що медичні маски є одноразовими і фахівці прати їх не рекомендують. Однак, якщо це дорого, то краще так, ніж ходити без засобу захисту.

Щодо антисептиків доктор висловився так: "Мило і вода - на багато разів краще і ефективніше будь-якого санитайзера. Миття рук під проточною водою близько 30 секунд буде краще будь-якого спирту і перекису".

Нагадаємо, як писав УНІАН, доктор Комаровський розповів, як не заразитися коронавірусом при тісному контакті з інфікованим.

Читайте також: