COVID-19 в Україні повільно згасатиме / фото УНІАН

За словами науковців, в Україні пандемія коронавірусу вже пройшла фазу щоденного зростання. Натомість з кінця травня спостерігається тенденція повільного згасання пандемії.

Згідно з дослідженнями Світового центру даних "Геоінформатика і сталий розвиток" при КПІ імені Ігоря Сікорського, на найближчі 6 днів передбачається повільний спад пандемії в Україні з рівнем плато 300-450 нових інфікованих на добу.

Читайте такожУ МОЗ назвали регіони, де минулої доби було виявлено найбільшу кількість випадків COVID-19

Відео дня

За словами дослідників, кількість нових хворих, ймовірно, ставатиме значно нижчою за добову кількість тих пацієнтів, що одужали.

Натомість повільне згасання буде монотонним і триматиметься на рівні плато приблизно до кінця місяця. Якщо обставини будуть сприятливими, то впродовж липня науковці прогнозують більш ніж дворазовий спад хвороби.

Також дослідники пояснили, чому друга фаза поширення COVID-19 в Україні була такою затяжною. Вони вважають, що причина цьому – погане дотримання карантинних обмежень громадянами, необережність впродовж весняних релігійних свят та недостатня якість медицини в країні. 

Як повідомляв УНІАН, раніше в НАН заявили, що епідемія COVID-19 в Україні наразі йде на спад.