Вероніка Кордон Рятівна вакцина: як світ вирішив дати бій COVID-19 (лонгрід)
У світі розпочалася активна кампанія з вакцинації від COVID-19, і наразі кількість вакцинованих від коронавірусу перевищила кількість зареєстрованих випадків зараження. Разом з тим, радіти зарано, адже абсолютна більшість щеплень припадає на всього 10 найбагатших країн, які забезпечують 60% світового ВВП. При цьому, майже 130 країн з населенням 2,5 мільярда людей ще не зробили жодного щеплення.
14:59, 22 лютого 2021
Рятівна вакцина: як світ вирішив дати бій COVID-19 (лонгрід)
Ірина Петренко Українська лікарка на дослідницькій позиції в США Іванка Небор: Не всі американці хочуть вакцинуватися від COVID-19, в соціальних мережах обговорюють "теорії змови"
Як відбувається вакцинація проти COVID-19 в США, чи довіряють вакцинам американці, та які сценарії вакцинації було б варто наслідувати Україні, УНІАН розповіла українська лікарка, яка працює в лікарні в Цинциннаті, Іванка Небор.
11:03, 22 лютого 2021
Українська лікарка на дослідницькій позиції в США Іванка Небор: Не всі американці хочуть вакцинуватися від COVID-19, в соціальних мережах обговорюють "теорії змови"
Ігор Сулій, Андрій Вєтошкін, Наталія Ярмола, Наталя Фібріг, Тимофій Кощій ​​​​​​​На старті. Що потрібно знати перед щепленням від COVID-19
На стадіонах, у терміналах аеропортів, чи просто неба - світ запустив конвеєр імунізації від COVID-19. Але доки одні борються за кожну краплю в ампулі, інші створюють довкола слова "вакцина" середньовічні забобони та теорії змови. Які уроки Україні варто усвідомити негайно, спираючись на досвід інших країн та що потрібно знати українцям перш ніж зробити перший укол?
19:37, 21 лютого 2021
​​​​​​​На старті. Що потрібно знати перед щепленням від COVID-19
Ганна Нагорна Криза не пройде: як пандемія вдарила по торгівлі продовольством в Україні та світі
У 2020 році поставки продовольства у світі зазнали небачених для багатьох десятиліть ризиків, зіткнувшись з карантинними та логістичними обмеженнями через пандемію COVID-19. УНІАН спробував розібратися, як світ долає цю кризу, та чи вдалося Україні, в якій сільське господарство є ключовою галуззю, поліпшити свої позиції на ринку (рос.).
07:00, 04 лютого 2021
Криза не пройде: як пандемія вдарила по торгівлі продовольством в Україні та світі
Мирослава Бзікадзе Лікар Тарас Жиравецький: Офіційну статистику щодо COVID-19 потрібно множити, як мінімум, на п’ять
Чи можна вважати вакцинацію панацеєю від COVID-19, коли українці здобудуть колективний імунітет від цієї хвороби та яка ймовірність третьої хвилі захворювання в Україні в інтерв’ю УНІАН розповів відомий львівський лікар Тарас Жиравецький.
15:03, 03 лютого 2021
Лікар Тарас Жиравецький: Офіційну статистику щодо COVID-19 потрібно множити, як мінімум, на п’ять
Ольга Орєхова Перезавантаження та налаштування. Що робити, щоб 2021-й був кращим за 2020-й
Минулий рік, який став для багатьох українців психологічно важким через пандемію, нарешті минув. Минули й свята, які трохи допомагали «забутися». Українці поступово повертаються до робочих буднів. УНІАН дізнавався, як у 2021 році налаштувати себе на позитив і спробувати зробити рік кращим за попередній.
07:40, 29 січня 2021
Перезавантаження та налаштування. Що робити, щоб 2021-й був кращим за 2020-й
Ірина Петренко Блогер "Клятий раціоналіст" Артем Албул: Чи є рішення про терміни локдауну політичним? Так. А мало б базуватися на висновках експертів
Про критичне мислення, реальний вплив інтернет-фейків та псевдодіагнозів на громадське здоров’я, та чому варто змінювати лікаря, який виписує валідол, УНІАН розповів автор відомого YouTube-каналу «Клятий раціоналіст» Артем Албул.
15:05, 10 грудня 2020
Блогер "Клятий раціоналіст" Артем Албул: Чи є рішення про терміни локдауну політичним? Так. А мало б базуватися на висновках експертів
Влад Абрамов Екс-заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк: За наявних обмежень, до кінця року матимемо, приблизно, 20 тисяч смертей. Але якщо від них відмовитися, цифра буде ще вища
Керівник Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки, заступник міністра охорони здоров'я у 2016-19 роках Павло Ковтонюк розповів УНІАН, коли можна було б почати локдаун, як довго він повинен тривати, озвучив розрахункову кількість смертей від COVID-19 в поточному році та дав прогноз щодо термінів закінчення пандемії.
11:33, 08 грудня 2020
Екс-заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк: За наявних обмежень, до кінця року матимемо, приблизно, 20 тисяч смертей. Але якщо від них відмовитися, цифра буде ще вища
Мирослава Бзікадзе Ніхто не застрахований. Чому в Україні можна померти в лікарні через відключення світла
Відразу двоє пацієнтів, хворих на COVID-19, померли наприкінці минулого тижня на Львівщині. Але померли не від хвороби чи ускладнень, до яких вона може призводити. У Жовківській центральній лікарні раптово зникло світло і люди, підключені до апаратів ШВЛ, просто задихнулися.
16:07, 01 грудня 2020
Ніхто не застрахований. Чому в Україні можна померти в лікарні через відключення світла
Влад Абрамов, Тетяна Урбанська Колективна безвідповідальність. Як українці лікуються від COVID-19 і заражають у лікарнях медиків і один одного
Хоча влада заявляє, що українці занадто пізно звертаються в лікарні з коронавірусом, тижнями займаючись самолікуванням, у реальності потрапити в клініку – той ще квест. Особливо, якщо при всіх симптомах, ПЛР-тест негативний (рос.).
07:00, 28 листопада 2020
Колективна безвідповідальність. Як українці лікуються від COVID-19 і заражають у лікарнях медиків і один одного
Н.Грушецька, Н.Волосацька, Н.Фібриг, А.Тримбач, О.Аліфанов Щастя – дихати. Чим відрізняються принципи лікування COVID-19 в Україні та Європі
Вже можна констатувати, що Україна виявилась не готовою до другої хвилі пандемії коронавірусу. В країні катастрофічно не вистачає лікарів і кисню, а кількість хворих, які потребують госпіталізації, щодня зростає. Однак це, на жаль, тільки верхівка айсберга.
19:31, 22 листопада 2020
Щастя – дихати. Чим відрізняються принципи лікування COVID-19 в Україні та Європі
Ольга Орєхова Безконтрольне поширення. Чому Україні не вдається приборкати COVID-19
Українські аналітики вважають, що, за чинних умов «карантину вихідного дня» і його «дотримання» українцями, до кінця року внаслідок COVID-19 можуть померти від 17 тисяч до 33 тисяч людей. Чому Україні не вдається приборкати поширення захворювання?
12:42, 21 листопада 2020
Безконтрольне поширення. Чому Україні не вдається приборкати COVID-19
Влад Абрамов, Тетяна Урбанська Вакцина від COVID-19: щеплення для обраних та відсутність колективного імунітету
Щоб приблизно зрозуміти, як в Україні буде з вакциною від COVID-19 наступного року, можна спробувати сьогодні отримати щеплення від... грипу. На жаль, недостатня кількість вакцин – результат відсутності у влади стратегічного мислення та банальних математичних знань (рос.).
08:20, 20 листопада 2020
Вакцина від COVID-19: щеплення для обраних та відсутність колективного імунітету
Андрій Вацик Тернопільський бізнесмен, який перетворив ресторан на "трапезну", Тарас Ковальчук: Ми вже консультуємо інших щодо створення релігійних організацій, щоб дати можливість працювати бізнесу
Бізнесмен з Тернополя Тарас Ковальчук, який напередодні карантину вихідного дня перетворив свій бізнес на релігійний, що дозволило не зачиняти двері закладів у суботу та неділю, розповів УНІАН про нюанси такого перепрофілювання, як на це відреагувала місцева влада і правоохоронці і плани з розвитку нового виду діяльності.
07:20, 18 листопада 2020
Тернопільський бізнесмен, який перетворив ресторан на "трапезну", Тарас Ковальчук: Ми вже консультуємо інших щодо створення релігійних організацій, щоб дати можливість працювати бізнесу
Ірина Петренко, Влад Абрамов Карантин вихідного дня: "Вчора понти колотили, а сьогодні не працюють»
Доцільність введення владою карантину вихідного дня - не тема цього матеріалу. УНІАН лише пройшовся деякими районами столиці, щоб подивитися, наскільки українцям вдається його дотримуватися (рос.)
19:54, 15 листопада 2020
Карантин вихідного дня: "Вчора понти колотили, а сьогодні не працюють»
УНІАН Регіони в облозі коронавірусу: місць немає, але ви тримайтеся
Щодня Україна зустрічає невтішною статистикою не тільки щодо нових хворих на COVID-19, а й заповненості медичних установ. УНІАН дізнавався в регіонах, чи варто українцям сподіватися на медичну допомогу в умовах стаціонару (рос.).
07:30, 12 листопада 2020
Регіони в облозі коронавірусу: місць немає, але ви тримайтеся
Андрій Цаплієнко Страшні наслідки COVID-19
Коронавірус може вразити будь-кого. Вважається, що більшість людей перехворіють легко. Але не поспішайте зітхати з полегшенням. Мало того, що цілком можливе повторне зараження. Наслідки навіть після однократного захворювання можуть "накрити" через якийсь час. І вони справді страшні.
19:39, 08 листопада 2020
Страшні наслідки COVID-19
Тетяна Урбанська Коронавірусна реальність: "рятуйте себе самі"
Порятунок потопаючих - у руках самих потопаючих. Фактично, саме цю банальну істину з трибуни Верховної Ради озвучив міністр МОЗ Максим Степанов. Мовляв, когось окремо відповідального за Covid-19 не існує, «настав час особистої відповідальності кожного». Правда, якщо для міністра ця відповідальність дорівнює відставці, то у громадян інші, набагато сумніші розклади (рос.).
14:58, 04 листопада 2020
Коронавірусна реальність: "рятуйте себе самі"
Влад Абрамов Сімейний лікар Михайло Данильчук: Я б не рекомендував починати лікування COVID-19 з перегляду Facebook
Як хворіти вдома, якщо діагноз – коронавірус, за яких «тривожних дзвіночків» треба викликати «швидку», навіщо у розпал пандемії COVID-19 робити щеплення від грипу в інтерв’ю УНІАН розповів сімейний лікар Михайло Данильчук, який і сам перехворів на ковід.
11:32, 26 жовтня 2020
Сімейний лікар Михайло Данильчук: Я б не рекомендував починати лікування COVID-19 з перегляду Facebook
Марина Григоренко Справжній ліс посеред міста: ізолюємося в Голосіївському лісі в будь-яку пору року
2020 рік змінив наш звичний хід життя. Багато хто почав зовсім по-іншому проводити дозвілля – на зміну гучним багатолюдним тусовкам прийшов усамітнений відпочинок на природі. Добре, коли є можливість виїхати на вихідні за місто. Але коли її немає, навіть посеред столиці можна знайти справжній райський зелений (ну або жовтий) куточок. УНІАН.Туризм ближче познайомить вас з Голосіївським лісом, який став справжнім порятунком для киян цього року і популярним місцем для фотосесій. І, повірте, гуляти там добре в будь-яку пору року.
07:51, 24 жовтня 2020
Справжній ліс посеред міста: ізолюємося в Голосіївському лісі в будь-яку пору року
завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies