Новини Житомирщини - Коростень відмовився зупиняти транспорт попри червону зону / REUTERS

У місті Коростень Житомирської області, де за рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 19 жовтня встановлюється «червона зона», не зупинятимуть рух громадського транспорту.

Про це у коментарі кореспонденту УНІАН повідомив начальник відділу охорони здоров’я Коростенської міської ради Микола Заєць.

Читайте такожСтепанов розповів, які пацієнти найчастіше потрапляють до лікарні з коронавірусом

Відео дня

«Ми онлайн брали участь в засіданні Державної комісії, де просили, аби нам не зупиняли громадський транспорт. В усній формі нам це було пообіцяно», - сказав він.

«Школи з понеділка (19 жовтня – УНІАН) переходять на дистанційне навчання, а з 22-го – на канікули. Дошкільні навчальні заклади працюють», – додав Заєць.

Він також повідомив, що на сьогодні в інфекційному відділенні міської лікарні, яке передбачає 100 ліжко-місць, лежать 70 пацієнтів з COVID-19.

Коростень і ще п’ять районів Житомирської області за оновленими даними МОЗ потрапили до «червоної» зони. Згідно з постановою Кабміну, «червона» зона передбачає призупинення міжміського і міжобласного сполучення, тимчасове закриття ресторанів, спортзалів та кіно.

Останніми тижнями в Україні темпи поширення вірусу стрімко пришвидшилися. Станом на 17 жовтня коронавірус виявили у рекордних майже 6,5 тисяч громадян.

У столиці інфікованих побільшало на 598 киян, 12 хворих померли. Водночас медики звітують про критичну роботу лікарень. Так, опорна лікарня №6 уже заповнена інфікованими.

Всього в Україні захворіли на небезпечну недугу майже 300 тисяч громадян.

Коронавірус: новини