У Києві відкрили 12 пляжів / фото УНІАН

Пляжі в Києві відновили роботу в умовах карантину, комунальники вживають заходів, щоб убезпечити відпочиваючих від коронавірусу.

Про це розповів директор з розвитку зон рекреації КП "Плесо" Костянтин Пігуля в ефірі каналу "Україна 24".

"Пляжі в Києві вже працюють. Минулого тижня ми відкрили 12 пляжів, підготували весь комплекс заходів. У зв'язку з епідемією коронавірусу у нас на кожному пляжі й зоні відпочинку є попереджувальні та роз'яснювальні таблички про те, як себе поводити. Також у всіх вбиральнях та медпунктах встановлені санітайзери", - зазначив він.

Читайте такожВ Одесі пляжі і клуби переповнені людьми: журналісти з'єднання ясували, чи дотримуються відпочиваючі карантинних обмежень (фото, відео)

Пігуля повідомив, що комунальні працівники, медики та прибиральники працюють в масках, коли є безпосередній контакт з іншими людьми

"Люди на пляжах можуть відпочивати без масок. Але у нас є лайвгарди на пляжах і в зонах відпочинку. Якщо є скупчення людей, вони підходять і проводять роз'яснювальну роботу. У 99% випадків люди розходяться або перебувають по 2-3 і великими скупченнями не відпочивають", - додав він.

Як повідомляв УНІАН, раніше в МОЗ пояснили, чи потрібно носити маску на пляжі.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram