У світі вже понад 1,52 мільйона хворих на COVID-19. В Україні коронавірус виявлено у 1 892 людей.
Весь світ нині переживає епідемію COVID-19. З метою протидії поширенню коронавірусу в Україні та інших країнах запроваджено суворі карантинні заходи.
Всього у світі налічується 1,52 мільйона інфікованих. Країнами з найбільш швидким поширенням коронавірусу залишаються США, Іспанія, Італія, Франція, Німеччина, Іран та Велика Британія.
Загальна кількість померлих від інфекції, викликаної новим коронавірусом SARS-CoV-2, у світі складає понад 88,5 тисячі людей. Найбільше смертей зафіксовано в Італії, Іспанії, США і Франції.
Водночас одужали більш ніж 337,7 тисячі осіб.
В Україні на коронавірусну інфекцію COVID-19 захворіло 1 892 людини. За добу було зафіксовано 224 нові випадки. Це є новим антирекордом із захворювання на COVID-19 в Україні.
Від початку пандемії 45 пацієнтів одужали, 57 випадків – смертельні.
Найчастіше від COVID-19 в Україні помирають внаслідок ускладнень жінки та особи віком від 50 років, які мали важкі захворювання.
Водночас МОЗ прогнозує пік епідемії коронавірусу в Україні на 14-15 квітня.
У Міністерстві охорони здоров’я наголосили, що уряд не планує відступати від обраної стратегії та послаблювати карантинні заходи. А у Центрі громадського здоров’я спрогнозували, як надовго можуть продовжити карантин в Україні після 24 квітня.
У Київській ОДА тим часом попередили про ризик продовження карантину до осені. Також на Київщині 11-12 квітня можуть запровадити "режим максимального обмеження пересування".
Крім того, в Україні створили мапу, на якій показали, де найбільше порушують правила самоізоляції.
Кабінет міністрів України та місцева влада планують підготувати нові соціальні стандарти життя після жорстких карантинних заходів, зокрема розробити нові транспортні норми, норми соціальної дистанції, перебування у закритих приміщеннях та закладах.
До київського суду подали 11 позовів через запроваджені обмеження.
Питання введення в Україні надзвичайного стану обговорювали з президентом Володимиром Зеленським. Такий варіант розглядається, якщо влада буде не в змозі без надзвичайного стану зупинити поширення коронавірусу.
У трьох областях України для стримування розповсюдження коронавірусу розглядається можливість введення комендантської години.
У Києві кількість інфікованих коронавірусом зросла до 335 осіб.
За добу хворобу COVID-19 діагностовано у 41 людини, 26 випадків із яких – у Києво-Печерській Лаврі. Одна людина померла.
У Збройних силах України зафіксовано два нові випадки інфікування COVID-19. Таким чином, загальна кількість інфікованих коронавірусом українських військовослужбовців становить 7 осіб.
Уряд наразі не розглядає варіант поновлення роботи дитячих садочків та шкіл. А цьогорічне ЗНО відбудеться після завершення карантину, тому терміни його проведення поки що не визначені.
Роботу столичної підземки, за даними ЗМІ, можуть відновити 8-9 травня, коли ще не буде великого навантаження на метрополітен.
Окупаційна влада Криму вирішила відправляти всіх, хто приїжджає на територію анексованого півострова, на двотижневу самоізоляцію.
Ватажки бойовиків не планують скасовувати парад на 9 травня в Донецьку, попри пандемію.
Читайте також: